פרסים ותחרויות

פרסים ותחרויות

 • BOOSTER

  פרס ראשון בעולם השיווק שיוענק עבור מהלכים מבוססי דיגיטל, טכנולוגיה, דאטה או תוכן המיועדים מראש לדיגיטל, מציגים יכולות יחודיות בתחום, ואשר ומשפיעים על מדדים ברורים כגון עליה בטראפיק, הורדות, זמן שהיה, מספר צפיות, גיוס לידים וכו’. הזוכים נבחרים מדי חודשיים בידי צוות שופטים שיכלול בכירים בתחום השיווק בדיגיטל ועל פי שבעה קריטריונים אותם קבעה התחרות הנהלת האיגוד.

 • איש השיווק של החודש
  פרס המוענק אחת לחודש לאיש שיווק שהוביל מהלך שיוקי מוצלח. הזוכה נבחר על ידי ועדת השיווק של האיגוד המונה כ-15 נציגים מענפים ומקטגוריות שונות. על כל מועמד להשיב על רשימת קריטריונים ושאלות המתייחסים אל המהלך השיווקי המוצלח בגינו מוגשת המועמדות. את המועמדות רשאי להגיש המועמד עצמו כמו גם משרד הפרסום/יח"צ שלו. הועדה דנה בכל אחת מהמועמדויות המוגשות ובוחרת את הזוכה בבחירה חשאית.
 • פרס החדשנות
  פרס החדשנות לוגופרס המוענק מדי רבעון למהלך להחדרת מוצר חדש, שירות חדש, מותג חדש או חברה חדשה לשוק. ועדת החדשנות של איגוד השיווק הישראלי בוחרת את ההשקות המוצלחות במשק, על פי קריטריונים קבועים הכוללים: מידת חדשנות ברורה ובולטת; התייחסות למוצר או שירות משמעותי בקטגוריה; תרומה לשינוי הקטגוריה או לפיתוחה; תשומת לב צרכנית וחשיפה במדיה או בדרכים אחרות; היקף כמותי משמעותי ביחס לחברה המשיקה.
 • תחרות האפי

  תחרות מהלכי השיווק המוצלחים והאפקטיביים. התחרות מתקיימת מדי שנה בקרב כל העוסקים בעשייה השיווקית ובתעשיית השיווק והפרסום בישראל

שינוי גודל גופנים
ניגודיות