איגוד השיווק העניק לכיראם בלעום אות הוקרה לנשים שפועלות למען נשים

מרץ 8, 2023 מאת: איגוד השיווק הישראלי

כיראם בלעום היא מייסדת ארגון "יסמין" לקידום עסקים בבעלות נשים יהודיות וערביות 

כיראם בלעוםצילום: אילנית רוטהולץ

כיראם בלעום צילום: אילנית רוטהולץ

איגוד השיווק הישראלי הודיע היום לכיראם בלעום, על זכייתה באות הוקרה מיוחד של איגוד השיווק הישראלי שניתן זו השנה השלישית. אות זה ניתן ביום האישה הבינלאומי, כהצדעה על תרומה ופעילות לקידום זכויות נשים ושוויון חברתי בישראל. אנו גאים להעניק את האות לבלעום, יזמת חברתית, בעלת כישורי ניהול מצוינים במגזר העסקי והציבורי, שיסדה בשיתוף עופרה שטראוס את "יסמין" אחרי שהקימה וניהלה את יחידת נשים בעסקים במרכז לפיתוח כלכלי. בלעום פיתחה את ארגון יסמין עד למיצובו כארגון ארצי מוביל ומצליח עם אימפקט חברתי כלכלי בישראל והיא מעורבת בהגהת, בניית ופיתוח מודלים ותוכניות עם דגש על חדשנות ושיתופי פעולה.

תלמה בירו, מנכ"לית איגוד השיווק: "בלעום היא פעילה חברתית ועסקית שתמכה במסגרת פעילותה ביותר מ-14,000 נשים יזמות ובעלות עסקים יהודיות וערביות ורתמה יותר מ-830 ארגונים תאגידים בעולם ובארץ לקידום נשים בעסקים. אין ראויה ממנה לקבל את אות ההוקרה שאיגוד השיווק מעניק לרגל יום האישה הבינלאומי. אני גאה על הבחירה ומחזקת אותה בהמשך פעילותה להעצמת נשים".

בלעום נבחרה כבר בשנת 2006 על ידי TheMarker כאחת מ-20 הנשים שמובילות שינוי חברתי ומאז קיבלה הוקרה של ארגונים רבים, בהם פרס יו"ר הכנסת. בלעום, בעלת תואר ראשון בהיסטוריה של המזרח התיכון ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב, פעלה למען שינוי מדיניות הרכש בתאגידים הגדולים; בנתה קאדר מנהיגות כלכלית נשית, וקידמה את נושא הנשים בעסקים בתקשורת.

על הזכייה אמרה בלעום: "בתחושת כבוד רב וזכות גדולה אני מברכת את כל נשות ישראל מכל קשתות המדינה לרגל יום האישה הבינלאומי 2023  ומזמינה את כל הסקטורים לחבור אלינו ולקדם ולשלב נשים לכלכלה ולעצמאות כלכלית ולמנהיגות .

"אני שמחה לחלוק אתכם.ן חזון, תקווה וסיכוי לשינוי אבל אני שמחה יותר לחלוק אתכם.ן את המהות ואת המשמעות של עמותה שתכלית הקמתה וייעודה מתכתבים עם כל הערכים האנושיים המכוננים חברה שוויונית וצודקת. חברה שאינה מבוססת על פילנתרופיה ורחמים אלא חברה שמושתת על מיצוי כישורים, יכולות ופוטנציאל אנושי ועל חמלה. חברה, אשר כל הפרטים הנמנים עמה מפנימים ומטמיעים את ערכי הכבוד ההדדי, הסבלנות והסובלנות, קבלת האחר וכיבוד השונה.

"האמון שנתתם בי מציב בפני אתגר להיות ראויה לבחירה ולהצדיק אותה. להמשיך ללא לאות וביתר שאת את המאמץ המתמיד לשיתופי פעולה, למינוף הפעילות, לעידוד נשים להקים עסקים קטנים ולתרום את חלקן לחיזוקו של משק יצרני ויצירתי, המאפשר מיצוי הפוטנציאל הגלום בהן, להביא לידי ביטוי את הערך המוסף של ניהול נשי".

שינוי גודל גופנים
ניגודיות